Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
GSI TONO bidet stojící 36x53cm, agave mat 6462104
Kód: 123180Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce zahrnuje dva typy WC - stojící a závěsné - navržené tak, aby zaručovaly všestrannost a stylistickou konzistenci v jakémkoli koupelnovém prostředí. Závěsná toaleta je vybavena splachovacím systémem Swirlflush®, známým pro svou účinnost a tichý chod, zatímco stojící toaleta využívá systém Geniusflush®, který optimalizuje výkon a zároveň snižuje spotřebu vody.
SérieTONO zahrnuje WC mísy a bidety v provedení bílá lesk a dalších barevných provedeních.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidet |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 23.5 kg |
| EAN: | 8057729357481 |
| Barva: | Zelená |
| Šířka: | 360 mm |
| Výška: | 420 mm |
| Hloubka: | 530 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 36x42x53 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Ostatní: | Skryté uchycení |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| 3D model: | ANO |
| Výrobce: | GSI |
| EAN: | 8057729357481 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
