Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
GSI MODO keramické umyvadlo na desku 60x35cm, bez otvoru, tortora mat 9883005
Kód: 123299Související produkty
Detailní popis produktu
MODO COLOR je prémiová ekonomická série sestávající sanitární keramiky, která se vyznačuje nápadnými křivkami. Produkty jsou neutrální, přesto působí velmi efektně a najdou uplatnění v různých prostředích, což umožňuje nespočet kombinací s umyvadly různých tvarů a typů instalace. MODO je zaměřeno na zákazníky, kteří potřebují zvážit nákupní možnosti jak z hlediska kvantitativního, tak kvalitativního. Sanitární keramika této kolekce nabízí všechny výhody produktů GSI: systém SwirlFlush®, systém Quick Release a systém Soft Close pro WC sedátka.
Série MODO COLOR zahrnuje produkty v několika barevných provedeních.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 8057729357009 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka: | 600 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Hloubka: | 350 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 60x13x35 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Obdélník |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| 3D model: | ANO |
| Výrobce: | GSI |
| EAN: | 8057729357009 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
