Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Gedy Zásobník hygienických sáčků, 13,4x26x9 cm, černá mat 233014
Kód: 103098Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hygienický program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.315 kg |
| EAN: | 8003341347492 |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 134 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 134x90x26 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
| Výrobce: | Gedy |
| EAN: | 8003341347492 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
