Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Gedy PYXIS mýdlenka na postavení, Nemo PY1189
Kód: 25347Detailní popis produktu
Série PYXIS je inspirována oblíbeným motivem animovaného filmu Hledá se Nemo. Barevné provedení s figurkami mořských rybek zalitými v termoplastu zdařile imituje pohled do mořských hlubin. Vlastní set koupelnových doplňků udělá radost nejednomu dětskému uživateli koupelny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky a misky na mýdlo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.195 kg |
| EAN: | 8003341241264 |
| Barva: | Transparentní/Čirá |
| Šířka: | 110 mm |
| Výška: | 33 mm |
| Hloubka: | 76 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 110x33x76 mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Mýdlenka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
| Výrobce: | Gedy |
| EAN: | 8003341241264 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
