Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Gedy EASY ruční sprcha, průměr 80mm, ABS/černá GYHS10004
Kód: 67529Související produkty
Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8003341090664 |
| Průměr: | 80 mm |
| Barva: | Černá mat |
| Výška: | 192 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Ostatní: | Jedna funkce;AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Tvar: | Kruhové |
| Výrobce: | Gedy |
| EAN: | 8003341090664 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
