Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Gedy ARTU stojan na ručníky, hranatý, černá mat 113114
Kód: 28881Související produkty
Detailní popis produktu
Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled jsou osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné.
Doporučená údržba koupelnových doplňků v černé nebo bílé variantě:
Pro zachování estetické kvality se doporučuje čistit povrch černých a bílých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.
Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnový program |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 2.832 kg |
| EAN: | 8003341291887 |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 165 mm |
| Výška: | 836 mm |
| Hloubka: | 360 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 165x836x360 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 10 let |
| Druh: | Držák ručníků víceramenný;Držák ručníků otočný |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
| Údržba: | Dle doporučení |
| 3D model: | ANO |
| Výrobce: | Gedy |
| EAN: | 8003341291887 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
