Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Elektrický hoblík Procraft PE1650 | PE1650
Kód: 120551Detailní popis produktu
Elektrický hoblík Procraft PE1650 je určen k hoblování, polodrážkování a srážení hran dřeva. Vysokou výkonnost práce umožňuje hoblovací nože s šířkou 82mm a silný motor s výkonem 850W a vysokých otáček 16500. Regulace hloubky v rozsahu 0-3mm umožňuje nastavení optimálních parametrů při práci s různými materiály. Možnost broušení nožů snižuje náklady na údržbu. Součástí dodávky je stojan pro hoblík vak na hobliny a klíč. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hoblíky, hoblovky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.95 kg |
| EAN: | 6972622482653 |
| Napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Příkon: | 850 W |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Nastavitelný úběr: | 3 mm |
| Otáčky: | 16500 /min |
| Hloubka polodrážky: | 0-12 mm |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6972622482653 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
