Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Elektrická stříkací pistole Procraft PSE600 | PSE600
Kód: 120486Detailní popis produktu
Stříkací pistole Procraft je určena ke stříkání barev, laků, lazur, desinfekčních prostředků a mořidel. Regulace průtoku a objemu nanášené barvy umožňuje nastavení optimálních parametrů při práci s nátěrovými hmotami. Lehká a kompaktní konstrukce zaručí dlouhou práci bez únavy. Možnost stříkání různými způsoby: horizontální vertikální i bodové. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříkací pistole |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.77 kg |
| EAN: | 6973934250411 |
| Napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Otáčky: | 30000 /min |
| Průměr trysky, mm: | 1,0 / 1,8 / 2,5 |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Příkon: | 600 W |
| Třída ochrany: | || |
| Třída krytí: | IP20 |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | L wA =88,9 dB(A) K=3,0 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku: | L pA =77,9 dB (A) K=3,0 dB(A) |
| Vibrace: | Ah=0,167 m/s2 , K= 1,5 m/s2 |
| Max. průtok (ml/min): | 1000 |
| Kapacita nádoby: | 800 |
| Hmotnost: | 2,75 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934250411 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
