Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
CERASTYLE AGADI turecké WC nášlapné, 50x61,5cm, bílá TU0586
Kód: 52209Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 21.5 kg |
| EAN: | 8590913935947 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 205 mm |
| Hloubka: | 615 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 50x61,5 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
| Výrobce: | CERASTYLE |
| EAN: | 8590913935947 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
