Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Bruska úhlová Procraft PW2350, 125mm | PW2350
Kód: 121766Detailní popis produktu
Bruska úhlová Procraft PW2350 Brushless
Součástí balení: montážní klíč
Příkon: 1300W bezuhlíkový motor
Průměr kotouče: 125mm
Otáčky: 11000min, regulace otáček 200-11000
Hmotnost: 1.7kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úhlové brusky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.43 kg |
| EAN: | 6976174164395 |
| Příkon: | 1300 W |
| Otáčky: | 11000 /min |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6976174164395 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
