Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Bruska pilových řetězů Procraft SK1250 | SK1250
Kód: 121685Detailní popis produktu
Ostřička řetězových pil Procraft SK1250 je určena k rychlému a efektivnímu broušení a ostření všech řetězů elektrických i motorových pil. Kvůli možnosti nastavení úhlu natočení rámu a hloubky ostření usnadní naostření řetězu. Motor s výkonem 300W a vysokých otáček až 3000 zaručuje vysokou kvalitu ostření. Ovládací páčka zaručuje možnost rychloupínání řetězu. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusky pilových řetězů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.7 kg |
| EAN: | 6976174160199 |
| Napětí: | 230 V |
| Příkon: | 300 W |
| Otáčky: | 3000 /min |
| Rozměry kotouče: | 145x22 |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6976174160199 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
