Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Bruska multifunkční Procraft PMT650E | PMT650E
Kód: 120532Detailní popis produktu
Bruska multifunkční Procraft PMT650E je určena k broušení, řezání různých materiálů. Silný motor s příkonem 400 W a otáček 21000 zaručuje vysoký brusný a řezný výkon. Funkce pozvolného rozběhu zaručí dlouhou bezporuchovou práci. Regulace otáček umožňuje nastavení optimálních parametrů při práci s různými materiály. Díky kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti zajišťuje možnost práci ve stísněných prostorech. Rychloupínání, zajištuje rychlou výměnu nástrojů (uchycení Fein, Bosch, Extol...) Součástí dodávky je škrabka, brusné listy, plastový kufr, trojúhelníková brusná deska. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multifunkční brusky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.84 kg |
| EAN: | 6973934250800 |
| Napětí: | 220-240 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Příkon: | 400 W |
| Otáčky: | 15000-21000 /min |
| úhel oscilace (oboustranný): | 4° |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Vibrace: | ah= 5,87 K= 1,5 |
| Hladina akustického tlaku: | Lpa= 84,0 Kpa= 3 |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | Lwa= 95,0 Kwa= 3 |
| Třída ochrany: | II |
| Třída krytí: | IPX0 |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934250800 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
