Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Bruckner Flexi dopojení s kolenem 90° pro závěsné WC, 205-370mm 159.320.0
Kód: 26796Související produkty
Detailní popis produktu
- Materiál: polypropylen
- Zesílená stěna, zvýšená tvarová a tepelná odolnost
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8590913889721 |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 370 mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 90 mm |
| Výrobce: | Bruckner |
| EAN: | 8590913889721 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
