Bonomini INOXMATER umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, nerez/zlato mat 0581GD32K3
Kód: 118686Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8030575061313 |
| Barva: | Zlato mat |
| Balení: | 1 ks |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Výrobce: | Bonomini |
| EAN: | 8030575061313 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
