Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Besco Zarya čtvrtkruhový sprchový kout s vaničkou Axim stone, chrom Rozměr koutu: 90x90cm, ZC-AXS90-190
Kód: 120155Detailní popis produktu
Specifika sprchového koutu Zarya s vaničkou Axim Stone
- čtvrtkruhový sprchový kout Zarya v elegantním chromovém provedení
- součástí setu je sprchová vanička Axim
- výška sprchového koutu včetně vaničky - 190 cm
- výška vaničky - 4,5 cm
- odpad - průměr 50 mm
- bezpečnostní tvrzené sklo - 5 mm
- povrchová úprava ProClean - snadné čištění
- posuvné dveře
- magnetické těsnění
- dvojité ocelové pojezdy - možnost snadné údržby pomocí vycvaknutí
- stabilní nastavitelné hliníkové profily v chromové úpravě
Popis sprchového koutu Zarya
Sprchový kout Zarya Chrom zajišťuje vysoký komfort při každodenním používání a dlouhou životnost. Posuvné dveře osazené odolnými dvojitými nylonovo-ocelovými pojezdy se pohybují tiše a plynule. O bezpečnost se stará tvrzené sklo o tloušťce 5 mm opatřené speciální povrchovou úpravou Besco ProClean. Tato hydrofobní vrstva usnadňuje stékání vody, omezuje usazování vodního kamene a výrazně zkracuje čas potřebný na údržbu. Pro ještě jednodušší čištění jsou spodní rolky snadno vycvakávací, což umožňuje důkladnou péči o pojezdovou lištu.
Tabulka parametrů pro jednotlivé rozměry koutu:
| Název | Délka | Šířka | Výška |
| Zarya 80 | 79,5-80,5 cm | 79,5-80,5 cm | 190 cm |
| Zarya 90 | 89,5-90,5 cm | 89,5-90,5 cm | 190 cm |
Popis sprchovéhé vaničky Alex Stone
Součástí setu je sprchová vanička Axim SEN vyrobená ze sanitárního akrylu, která vyniká svým ultra slim provedením. Díky nízké výšce 4,5 cm a hloubce 2,5 cm je ideální pro minimalistickou instalaci, včetně možnosti zapuštění do podlahy a vytvoření moderního walk-in efektu. Povrch v designu Stone Effect v černém matu nejen skvěle vypadá, ale zároveň zvyšuje protiskluzové vlastnosti. Čtvrtkruhový sprchový kout s nastavitelným profilem u stěny se přesně přizpůsobí nerovnostem a zajistí dokonalou těsnost i čistý vzhled.
Spojte luxusní lesk s odolností kamene.
ZMĚNA POPISU PRODUKTU VYHRAZENA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 98 kg |
| EAN: | 5907548116086 |
| Rozměr koutu: | 90x90cm |
| Barva profilu koutu: | chrom |
| Výška koutu: | 190cm |
| Tvar koutu: | čtvrtkruh |
| Typ otevírání koutu: | posuvný |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Besco |
| EAN: | 5907548116086 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
