Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
BESCO Set čtvrtkruhový kout ZARYA BLACK + vanička ALEX STONE EFFECT Barva rámu - Černá, Rozměr A - 80, Rozměr B - 80, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 5 mm OLBZAAL80B
Kód: 120416Detailní popis produktu
Set čtvrtkruhového sprchového koutu ZARYA BLACK s akrylátovou vaničkou ALEX STONE EFFECT vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Komfortní odklápěcí ložiskové pojezdy výrazně usnadňují údržbu sprchového koutu. Akční sprchový kout je dodávaný s akrylátovou vaničkou ALEX STONE EFFECT. Sifon pr. 50 mm není součástí balení.
Podívejte se na nabídku doplňků pro tento elegantní sprchový kout. A vybavte si kompletně Vaši novou moderní koupelnu. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchových baterií, sprchových růžic a jejich držáků, sprchových poliček a přípravků pro snadnou údržbu celé vaší koupelny.
Přednosti a rozměry setu ZARYA BLACK + vanička ALEX STONE EFFECT:
- Designová madla (nerez - černá matná barva)
- Odklápěcí pojezdy pro výrazně usnadňující údržbu
- Magnetické dovírání dveří
- Rozměr ZARYA BLACK: 80 x 80 x 190 cm / 90 x 90 x 190 cm, R 550, šířka vstupu 43 / 54 cm
- Rozměr ALEX STONE EFFECT: 81 x 81 x 16 cm / 91 x 91 x 16 cm, R 550
- Rám ZARYA BLACK: hliník v černé matné barvě
- Sklo: bezpečnostní 5mm čiré
- Ložiskové pojezdy s vysokou životností výrazně usnadňující údržbu, spodní odklápěcí
- Montážní rozměr ZARYA BLACK: 79,5 - 81,5 × 79,5 - 81,5 cm / 89,5 - 91,5 × 89,5 - 91,5 cm
- Vanička: samonosná akrylátová bez sifonu
- Průměr otvoru pro sifon - 50 mm
Záruka
- 3 ROKY kout ZARYA BLACK
- 10 LET vanička ALEX STONE EFFECT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 80 kg |
| EAN: | 5905832922818 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Černá |
| Bezrámové: | Ne |
| Série: | ALEX,ZARYA |
| Směr_zavírání: | Univerzální Levé / Pravé |
| Typ_otvírání: | Posuvné |
| Výplň: | Čiré bezpečnostní sklo - 5 mm |
| Bezbariérové: | Ne |
| Rádius: | R 550 |
| Rozměr_C: | 206 cm |
| Vanička: | Včetně vaničky |
| Tvar: | Čtvrtkruhový |
| Šířka_vstupu: | 54 cm,43 cm |
| Výroba_na_míru: | Ne |
| Rozměr_A: | 80 |
| Rozměr_B: | 80 |
| Skupina_artiklu: | S05B |
| BARVA_rámu: | Černá |
| Výrobce: | BESCO |
| EAN: | 5905832922818 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
