Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
BESCO Set čtvercový kout ZARYA CHROM + vanička OSKAR Barva rámu - Chrom/Leštěný hliník (ALU), Rozměr A - 90, Rozměr B - 90, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 5 mm OLBZAOS90
Kód: 122997Detailní popis produktu
Set čtvrtkruhového sprchového koutu ZARYA CHROM s akrylátovou vaničkou OSKAR vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Komfortní odklápěcí ložiskové pojezdy výrazně usnadňují údržbu sprchového koutu. Akční sprchový kout je dodávaný se samonosnou akrylátovou vaničkou OSKAR v bílé barvě. Sifon pr. 50 mm není součástí balení.
Podívejte se na nabídku doplňků pro tento elegantní sprchový kout. A vybavte si kompletně Vaši novou moderní koupelnu. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchových baterií, sprchových růžic a jejich držáků, sprchových poliček a přípravků pro snadnou údržbu celé vaší koupelny.
Přednosti a rozměry setu ZARYA CHROM+ vanička OSKAR:
- Designová madla (nerez - chrom)
- Odklápěcí pojezdy pro výrazně usnadňující údržbu
- Magnetické dovírání dveří
- Rozměr ZARYA CHROM: 80 x 80 x 190 cm / 90 x 90 x 190 cm, šířka vstupu 43,9 / 51 cm
- Rozměr OSKAR : 80 x 80 x 16 cm / 91 x 91 x 16 cm
- Rám ZARYA CHROM: hliník v barvě chrom
- Sklo: bezpečnostní 5mm čiré
- Ložiskové pojezdy s vysokou životností výrazně usnadňující údržbu, spodní odklápěcí
- Montážní rozměr ZARYA CHROM: 79 - 80,5 × 79 - 80,5 cm / 89 - 90,5 × 89 - 90,5 cm
- Vanička: samonosná akrylátová bez sifonu, bílá barva
- Průměr otvoru pro sifon - 50 mm
Záruka
- 3 ROKY kout ZARYA CHROM
- 10 LET vanička OSKAR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 85 kg |
| EAN: | 5905832926977 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Chrom,Bílá |
| Bezrámové: | Ne |
| Série: | Oskar,ZARYA |
| Směr_zavírání: | Univerzální Levé / Pravé |
| Typ_otvírání: | Posuvné |
| Výplň: | Čiré bezpečnostní sklo - 5 mm |
| Bezbariérové: | Ne |
| Rozměr_C: | 206 cm |
| Vanička: | Včetně vaničky |
| Tvar: | Čtvercový |
| Šířka_vstupu: | 51 cm,44 cm |
| Výroba_na_míru: | Ne |
| Rozměr_A: | 90 |
| Rozměr_B: | 90 |
| Skupina_artiklu: | S05B |
| BARVA_rámu: | Chrom/Leštěný hliník (ALU) |
| Výrobce: | BESCO |
| EAN: | 5905832926977 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
