Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
BESCO Set čtvercový kout ZARYA BLACK + vanička OSKAR STONE EFFECT Barva rámu - Černá, Rozměr A - 80, Rozměr B - 80, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 5 mm OLBZAOS80B
Kód: 120436Detailní popis produktu
Set čtvrtkruhového sprchového koutu ZARYA BLACK s akrylátovou vaničkou OSKAR STONE EFFECT vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Komfortní odklápěcí ložiskové pojezdy výrazně usnadňují údržbu sprchového koutu. Akční sprchový kout je dodávaný se samonosnou akrylátovou vaničkou OSKAR STONE EFFECT. Sifon pr. 50 mm není součástí balení.
Podívejte se na nabídku doplňků pro tento elegantní sprchový kout. A vybavte si kompletně Vaši novou moderní koupelnu. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchových baterií, sprchových růžic a jejich držáků, sprchových poliček a přípravků pro snadnou údržbu celé vaší koupelny.
Přednosti a rozměry setu ZARYA BLACK + vanička OSKAR STONE EFFECT:
- Designová madla (nerez - černá matná barva)
- Odklápěcí pojezdy pro výrazně usnadňující údržbu
- Magnetické dovírání dveří
- Rozměr ZARYA BLACK: 80 x 80 x 190 cm / 90 x 90 x 190 cm, šířka vstupu 43,9 / 51 cm
- Rozměr OSKAR STONE EFFECT: 80 x 80 x 16 cm / 91 x 91 x 16 cm, R 550
- Rám ZARYA BLACK: hliník v černé matné barvě
- Sklo: bezpečnostní 5mm čiré
- Ložiskové pojezdy s vysokou životností výrazně usnadňující údržbu, spodní odklápěcí
- Montážní rozměr ZARYA BLACK: 79 - 80,5 × 79 - 80,5 cm / 89 - 90,5 × 89 - 90,5 cm
- Vanička: samonosná akrylátová bez sifonu
- Průměr otvoru pro sifon - 50 mm
Záruka
- 3 ROKY kout ZARYA BLACK
- 10 LET vanička OSKAR STONE EFFECT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 80 kg |
| EAN: | 5905832927028 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Černá |
| Bezrámové: | Ne |
| Série: | Oskar,ZARYA |
| Směr_zavírání: | Univerzální Levé / Pravé |
| Typ_otvírání: | Posuvné |
| Výplň: | Čiré bezpečnostní sklo - 5 mm |
| Bezbariérové: | Ne |
| Rozměr_C: | 206 cm |
| Vanička: | Včetně vaničky |
| Tvar: | Čtvercový |
| Šířka_vstupu: | 51 cm,44 cm |
| Výroba_na_míru: | Ne |
| Rozměr_A: | 80 |
| Rozměr_B: | 80 |
| Skupina_artiklu: | S05B |
| BARVA_rámu: | Černá |
| Výrobce: | BESCO |
| EAN: | 5905832927028 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
