Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Besco Keya Black&White volně stojící vana 165x70, WAM-165-KBW
Kód: 103967Detailní popis produktu
Specifika u volně stojící vany Keya Black&White 165x70
- rozměry - 165 x 70 cm
- kapacita - 170 l
- materiál - litý mramor DuraBe
- barva - kombinace bílé a černé
- volně stojící vana určena do prostoru
- součástí je klasický sifon
- ostatní technické specifikace uvedeny v nákresu
Popis volně stojící vany Keya Black&White 165x70
Moderní designová volně stojící vana Keya Black&White dodá Vaší koupelně na dokonalém vzhledu a Vám na zcela novém žážitku při koupeli. Velice kvalitný litý mramor DuraBe zajišťuje dlouhou životnost. Černá je hlavním lídrem na trhu interiérů koupelen a proto je tato vana skvělou volbou.
ZMĚNA POPISU PRODUKTU VYHRAZENA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vany Aplomo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 89 kg |
| EAN: | 5907483470182 |
| Tvar vany: | oválné |
| Délka vany: | 165cm |
| Materiál vany: | litý mramor |
| Barva vany: | černá |
| Šířka vany: | 70cm |
| Záruka: | 10 let |
| Výrobce: | Besco |
| EAN: | 5907483470182 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
