Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Baterie akumulátorová 20V Li-ion, 4000mAh Procraft 20/4 | 20/4
Kód: 120606Detailní popis produktu
Optimální kapacita
Z řady 20voltových akumulátorů má tento akumulátor nejoptimálnější kapacitu 4 ampérhodiny, která umožňuje vykonávat práci po dlouhou dobu, aniž by hmotnost samotného akumulátoru výrazně zatěžovala lehké nářadí, a přesto umožňuje dostatečně dlouhý provoz velkých nástrojů, jako jsou příklepové vrtačky a pily.
Ukazatel kapacity
Důležitou vlastností našich 20voltových baterií je integrovaný indikátor nabití. Díky němu nemusíte baterii pokaždé připojovat k zařízení, abyste zjistili, zda je nabitá. Stačí stisknout tlačítko a kontrolka rozsvítí aktuální stav nabití. Od 100 % nabití do 25 %
Kvalitní provedení
Baterie v sobě nesou řídicí jednotku nabíjení/vybíjení, která monitoruje napětí a aktuální úroveň nabití. Díky použití vysokokapacitních baterií byly také použity pouze 2 řadové baterie, což výrazně snižuje zahřívání a provozní dobu ve srovnání se 3 řadovými bateriemi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory a nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 6973934251562 |
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Baterie LI-ion: | 4,0 Ah |
| Indikátor baterie: | Ano |
| Ochrana proti nadměrnému vybití: | Ano |
| Ochrana proti přehřátí: | Ano |
| Hmotnost: | 0,635 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934251562 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
