Aqualine Závěsné WC Nera s podomítkovou nádržkou do sádrokartonu a tlačítkem Geberit, bílá WC-SADA-16
Kód: 28398Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 39.89 kg |
| EAN: | 8590913874994 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 355 mm |
| Hloubka: | 500 mm |
| Balení: | 5 ks |
| Rozměr: | 35,5x50 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Ostatní: | WC set |
| Záruka: | 2 roky |
| Technologie splachování: | Standard |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
| Výrobce: | Aqualine |
| EAN: | 8590913874994 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
