Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Aqualine SINTRA ECO 3,8 l/min, stojánková dřezová baterie, chrom SX070-01
Kód: 92994Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.232 kg |
| EAN: | 8590913121395 |
| Barva: | Chrom |
| Výška: | 149 mm |
| Hloubka: | 248 mm |
| Balení: | 2 ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průtok (3 bar): | 3.8 l/min |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Záruka: | 4 roky |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 123 mm |
| 3D model: | ANO |
| Výrobce: | Aqualine |
| EAN: | 8590913121395 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
