Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Aqualine Q-START krycí rozeta pro středové připojení, bílá QS515W
Kód: 94356Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590913115509 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Hloubka: | 10 mm |
| Rozměr: | 120x70 mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Aqualine |
| EAN: | 8590913115509 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
