Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Aqualine Mýdlenka na sprchovou tyč 22mm, ABS/chrom 11444-1
Kód: 28806Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.967 kg |
| EAN: | 8590913948879 |
| Barva: | Chrom |
| Šířka: | 145 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 145x30x100 mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Aqualine |
| EAN: | 8590913948879 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
