Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Aqualine Flexibilní nerezová hadice FxF 3/8"x3/8", 100cm 33110
Kód: 16795Detailní popis produktu
Nerezová hadička, opletená
- Na obou koncích převlečná matice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8590913807534 |
| Barva: | Chrom |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 100 cm |
| Délka: | 1000 mm |
| Velikost závitu: | FxF 3/8"x3/8" |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Aqualine |
| EAN: | 8590913807534 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
