Aplomo Aurelia Turbo 170×85 volně stojící hydromasážní vana, MO-1550T
Kód: 120111Detailní popis produktu
Specifikace hydromasážní vany Aurelia 170x85
- Rozměry - 170 × 85 × 58 cm (výška měřena v nejvyšším bodě akrylátu)
- Materiál - akrylát
- Pro 2 osoby
- Napájení: 220–240 V / 50 Hz
- Celkový výkon - cca 2,4 kW
- Prosklený přední panel
- Vana obestavěná ze 3 stran (1 strana otevřená)
Celkem 18 ks trysek
- vodní trysky 3″: 2 ks
- vodní trysky 1″: 6 ks
- vzduchové trysky 1″: 10 ks (podsvícené, 7 barev)
Další vybavení
- Vodní čerpadlo 0,7 kW
- Vzduchové čerpadlo 0,2 kW
- Ohřev vody: 1,5 kW
- Ozonový generátor
- Podvodní SPA osvětlení (7 barev)
- Ruční sprcha
- Vodopád
- Výtoková hubice
- Opěrky hlavy
- Ovládací panel
- Bluetooth
- Rádio
- Reproduktor
Funkce a systémy
- Senzory hladiny vody(ochrana čerpadel proti spálení)
- Turbo masáž (spolupráce vodního a vzduchového čerpadla)
- Regulace přisávání vzduchu do trysek
- Systém přisávání vzduchu do trysek
- Gravitační systém odvodu vody z rozvodů
- Elektrický systém osoušení vodních trysek
- Možnost současného provozu vodního i vzduchového čerpadla
ZMĚNA POPISU PRODUKTU VYHRAZENA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vany Aplomo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 105 kg |
| EAN: | 5908239685812 |
| Tvar vany: | klasické-obdélník |
| Délka vany: | 170cm |
| Materiál vany: | akrylát |
| Barva vany: | bílá |
| Šířka vany: | 85cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Aplomo |
| EAN: | 5908239685812 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
