Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Aku kotoučová pila Procraft PCA18 bez akumulátoru a nabíječky | PCA18
Kód: 120621Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kotoučová pila PCA18 je ideálním nářadím pro řezání až do tloušťky 41 mm. Kotouč o průměru 120 mm dosahuje až 6500 otáček za minutu a díky výkonnému bezkartáčovému motoru s vysokým výkonem zajišťuje čistý řez. Napájení zajišťuje 20voltová baterie.
Nastavení hloubky
Pro přesné nastavení hloubky řezu je kotoučová pila vybavena stupnicí, podle které můžete zvolit libovolnou hloubku řezu od 0 až do maximální hloubky 41 mm.
Nastavení úhlu
Jsou možné úhlově přesné pokosové řezy pod úhlem 90 stupňů pro práci s laminátem, pod úhlem 45 stupňů pro desky nebo obklady.
Kvalita materiálů
Při výrobě našich kotoučových pil se používají pouze nejmodernější materiály. Zvláštní pozornost je věnována podrážce nástroje. Robustní kov se při práci nedeformuje a umožňuje provádět řezy s maximální přesností.
Funkčnost
V případě potřeby paralelních řezů je pila vybavena speciálním dorazem, který lze namontovat buď na přední, nebo na zadní stranu pily, v závislosti na vašich aktuálních požadavcích.
Komfort
Pohodlná, ergonomicky tvarovaná rukojeť, nízká hmotnost, nezávislý provoz na baterie a samozřejmě žádné dráty v ruce jsou prvky pro maximální výkon a komfort - a všechny tyto faktory se spojují v naší kotoučové pile PCA18.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku kotoučová pila |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.25 kg |
| EAN: | 6973934254303 |
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Baterie LI-ion, Ah: | 4 |
| Průměr kotouče: | 120x1,2x20 mm |
| Otáčky: | 0-6500 /min |
| Hmotnost: | 3,25 kg |
| Max. hloubka řezu při 90°: | 0-41 |
| Max. hloubka řezu při 45°: | 0-29 |
| Hladina akustického tlaku: | LpA=78dB(A); K= ±3dB(A) |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | LwA=80dB(A); K= ±3dB(A) |
| Vibrace: | 2,5; K=±1.5 |
| Třída krytí: | IPXO |
| Třída ochrany: | II |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934254303 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
