Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Mixxus Baterie na studenou vodu MONO-01.SUS REFLEСTOR | MONO-01.SUS REFLEСTOR
Kód: 122719Detailní popis produktu
Baterie Mixxus MONO-01.SUS REFLEСTOR se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování díky použití nerezové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti korozi. Otočný mechanismus umožňuje pohodlné a snadné ovládání, což činí tuto baterii ideální volbou jak pro domácí, tak i profesionální použití. Je určen pro vestavnou montáž, která usnadňuje instalaci a zajišťuje čistý a elegantní vzhled. Tato baterie je součástí kolekce SUS, což potvrzuje jeho moderní design a vysoký standard kvality.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Váha výrobku: | 0,78 kg |
| Váha balení: | 0,03 kg |
| Barva: | Nerez |
| Minimální tlak: | 0,5 bar |
| Maximální teplota vody: | 90 °C |
| Minimální teplota vody: | 5 °C |
| Ovládání: | Jednopákové |
| Pracovní tlak: | 1-5 |
| Max. rozídl v tlaku mezi teplou a studenou vodou: | 1,5 bar |
| Obsah balení: | Montážní prvek, těsnění |
| Maximální tlak: | 10 bar |
| Uzavírací prvek: | Kartuš |
| Celková délka: | 180 cm |
| Délka výtoku: | 160 mm |
| Výška baterie: | 280,000 cm |
| Výrobce: | Mixxus |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
