Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Mixxus Baterie na studenou vodu MONO-01.SUS | MONO-01.SUS
Kód: 122718Detailní popis produktu
Baterie Mixxus MONO‑01.SUS se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování díky použití nerezové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti korozi. Otočný mechanismus umožňuje pohodlné a snadné ovládání, což činí tuto baterii ideální volbou jak pro domácí, tak i profesionální použití. Je určen pro vestavnou montáž, která usnadňuje instalaci a zajišťuje čistý a elegantní vzhled. Tato baterie je součástí kolekce SUS, což potvrzuje jeho moderní design a vysoký standard kvality.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Váha výrobku: | 0,52 kg |
| Váha balení: | 0,03 kg |
| Barva: | Nerez |
| Výrobce: | Mixxus |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
