položek
s DPH
 • Zobrazit

Nano pěna - nanopěna Originál - čistí, leští a impregnuje, 250ml

NP-originalKód:

---

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
sklademDostupnost:
269  / ksCena bez DPH:
325  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Nano pěna - nanopěna Originál - čistí, leští a impregnuje, 250ml

Detail 1
Detail 2
Detail 3
Detail 4
Detail 5
Detail 6
Detail 7

Popis: Nano pěna - nanopěna Originál - čistí, leští a impregnuje, 250ml

Ochranný čistič NanoPěna je Váš nejnovější prostředek v boji se špínou, otisky prstů, mastnotou, povlakem vodního kamene, nebo i špinavým autem. Aktivní pěna uklízí povrch sama, díky tomu se už nikdy nemusíte ptát “Jak vyčistit hladké povrchy?”. S vysokým leskem totiž získáte i několik měsíců ochrany, díky které povrch snadno otřete jen obyčejnou vodou.


Ušetřete s NanoPěnou :

Peníze a zdraví Půl roku nepotřebujete žádnou úklidovou chemii!

Čas Skutečný úklid stačí 2× za rok! Už nemusíte do nekonečna pracně čistit a leštit vše, co má být pěkné.

Práci Pro běžnou údržbu ochráněných ploch postačí je jen lehce otřít.

Majetek Neničte své věci agresivní chemií a poškrábáním!

Nezdražujeme! Přes negativní vývoj kurzu Koruny jsou ceny NanoPěny stále stejné!

Čistící a současně impregnační pěna s výhodami moderní nanotechnologie. Nano pěna čistí, leští, impregnuje a konzervuje nejrůznější hladké povrchy. Současně se snadným vyčištěním vzniká na povrchu nano-vrstva, která dlouhodobě chrání a leští ošetřenou plochu

 • antibakteriální čistící efekt aktivní pěna
 • usnadní úklid ochraňuje nano-impregnací
 • dodá vysoký lesk
 • zabrání dalšímu ušpinění


Nano pěna

Originální Nano pěna je multifunkční ochranný čistič – univerzální čistící a impregnační prostředek pro hladké a nesavé povrchy. Nano pěna zároveň se snadným vyčistěním dodá povrchu na několik měsíců i účinnou ochranu před znečistěním a vysoký lesk. Tento originální produkt vyvinutý specialisty na nanotechnologie je špičkovým představitelem nově se formující generace „inteligentních“ úklidových prostředků, která snižuje nároky na pracnost úklidu o tři čtvrtiny!

NanoPěna aktivně spolupracuje při čistění tím, že „probublává“ i těmi nejnepatrnějšími nerovnostmi ošetřované plochy. Na povrchu vyčistěném antibakteriální aktivní pěnou se během následujících několika desítek minut klidu samostatně vytvoří neviditelná ochranná nanovrstva, která propůjčí ošetřené ploše na několik měsíců zvýšenou odolnost, velmi snadné čištění a v prvních týdnech i vysoký lesk, hladkost atd.

Pro další čistění povrchu, který byl již ošetřen Nano pěnou, není třeba žádná chemie, jen obyčejná voda. Pracnost úklidu se zmenší až na čtvrtinu doposud běžně potřebného času. Ošetřený povrch se díky nano-impregnaci méně špiní, neumastí se a vypadá stále skvěle.

Nano pěna, na rozdíl od běžných prostředků, neobsahuje žádný škodlivý silikon, teflon, vosky ani oleje a ochrana je ekologicky odbouratelná. Využitím Nano pěny v profesionálním úklidu lze dosáhnout výrazných úspor díky absenci výdajů za běžnou úklidovou chemii a především markantním snížením časových nároků na pracovní sílu. NanoPěna je také skvělým pomocníkem pro domácí úklid, neboť potřebu nekonečného uklízení lesklých ploch zredukuje na pouhé dva úklidy s použitím Nano pěny během roku, a mezi nimi pouze občasné velmi snadné přeleštění bez chemie a s nízkými nároky na vynaložený čas. Výsledky úklidu jsou i přes minimální časovou náročnost trvale brilantní.


Použití


Postup:

Po důkladném protřepání naneseme na daný povrch 10–15 ml nano pěny na 1 m2 povrchu a případně rozetřeme. Necháme 2 minuty působit a lehce vyleštíme suchým hadříkem, který nepouští vlákna (nepoužívat mikrovlákno). Impregnační efekt se dostaví do 20 min., doporučeno je však nechat povrch jednu hodinu v klidu, stínu a pokojové teplotě i vlhkosti.


Jen pro ilustraci můžeme vybrat z mnoha oblastí využití:

 • Kuchyňské linky, koupelny
 • Nerezové plochy
 • Skleněné plochy
 • Autolak a lakované povrchy
 • Zrcadla
 • Hladké plasty
 • Kovové povrchy
 • Prodejní pulty, vitríny
 • A mnoho dalších hladkých a nesavých povrchů, od kterých žádáte stálý a vysoký lesk

Při nedostatečném protřepání před použitím může dojít k zanesení stříkací hlavice. To není závada – postačí hlavici odpojit směrem vzhůru a z obou stran důkladně pročistit proudem vody.

Upozornění: Pomocné látky jsou vysoce hořlavé, dráždí oči. Chraňte před dětmi. V případě požití vyhledejte lékaře. Nevdechovat, nevypouštět do kanalizace. Obal je pod tlakem, nepropichujte, chraňte před otevřeným ohněm, slunečním zářením a teplotami pod 5°C a nad 50°C. Ošetřený povrch je velmi kluzký! Nepoužívat na žhavé a horké povrchy.

Bezpečnostní list: http://nanopena.cz/…tni_list.pdf


Trvanlivost

Životnost povrchové úpravy (následné ochrany NanoPěny) závisí na více faktorech, jako jsou účel použití, mechanické opotřebení a povětrnostní podmínky. Po dobu ochrany je povrch stále lesklý, případně lze lesk obnovit snadným otřením, či vodou. Životnost pro mírné mechanické opotřebení a běžné středoevropské klimatické podmínky:

 • Zrcadla: 2 až 4 měsíce
 • Okenní rámy: 3 až 6 měsíců
 • Chrom a nerez: 4 až 6 měsíců
 • WC a koupelny: 2 až 4 měsíce
 • Stroje a přístroje: 3 až 6 měsíců
 • Hudební nástroje: 6 až 9 měsíců
 • Lakované povrchy: 3 až 6 měsíců
 • Auto-moto karoserie, ráfky: cca 2 měsíce na povrchu automobilu NanoPěna zcela nahradí různé chemické auto-šampony, vosky a jiné složitě nanášené, nebo dlouhodobě nespolehlivé způsoby ochrany auto-laku

Po dobu prvních hodin až dvou týdnů ochrany je navíc ošetřený povrch extrémně hladký a kluzký. Poté, co tato na první dotek i pohled viditelná vlastnost odezní, dále působí ochrana povrchu s efektem snadného čištění jen vodou. Není třeba žádných dalších čistících prostředků.

 


KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Současně nakupované

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: KGM Trade s.r.o.

JavaScript musí být povolen