položek
s DPH
  • Zobrazit

Honeywell ATF600 montážní sada pro řídící jednotku EvoTouch, bílá, ATF600

ATF600Kód:
5025121381703EAN:

Honeywell

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
skladem u dodavateleDostupnost:
1 000  / ksBěžně s DPH:
826  / ksCena bez DPH:
999  / ksCena s DPH:
Ušetříte: / ks (0,1%)
Množství:
ks
Honeywell ATF600 montážní sada pro řídící jednotku EvoTouch, bílá, ATF600

Popis: Honeywell ATF600 montážní sada pro řídící jednotku EvoTouch, bílá, ATF600

Sada Honeywell ATF600 umožní montáž řídící jednotky Evohome Touch WiFi na zeď. Sada obsahuje také napájecí adaptér. Honeywell EvoHome je bezdrátový řídicí systém pro vytápění vaší domácnosti nebo jiných obytných prostor. Pomocí mobilní aplikace umožňuje vzdálený přístup. 


Jeden systém pro vaši domácnost
Systém se skládá nejen ze řídící jednotky, ale i z řady dalších specializovaných ovládacích prvků, které jsou vzájemně propojeny bezdrátově. Evohome je vhodný nejen pro novostavby, ale také pro instalace do stávajících objektů. S tímto systémem není nutné instalovat další kabeláž. Bezdrátová komunikace přináší možnost optimálního umístění ovládacích a měřících prvků pro vaše potřeby. Jednotlivé prvky jsou pak řízeny hlavní jednotkou systému podle vašeho nastavení. Protože prvky EvoHome spolu komunikují bezdrátově, takže je snadno nainstalujete, snadno rozšíříte a hlavně snadno v případě potřeby přemisťujete.


Jak to funguje?
Tento systém dokáže zajistit, aby v každé místnosti bytu, domu, obchodu nebo kanceláři byla ve vámi určeném čase taková teplota, jakou si předem zvolíte. Systém průběžně porovnává teplotu naměřenou v každé místnosti s teplotou vámi požadovanou a podle zjištěných hodnot dále reaguje tak, aby teploty dosahovaly požadovaných hodnot. Díky EvoHome Touch už nebudete mít pocit studeného domova či kanceláře.Vlastnosti:

  • Určeno pro montáž na zeď
  • Včetně napájecího kabelu
  • Bezdrátová komunikace
Související zboží

KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: KGM Trade s.r.o.

JavaScript musí být povolen